Kancelaria Mediacyjna Primum-Pactum BARTOSIK & BARTOSIK
×

Mediacje rówieśnicze w szkole – szkolenie podstawowe

Profesjonalni mediatorzy

Cel

Celem szkolenia jest zaznajomienie uczestników z metodami alternatywnego rozwiązania sporów (ADR – alternative dispute resolution),  a w szczególności z zasadami i regułami mediacji.

Szczególny nacisk kładziony jest na mediacje rówieśnicze w szkole – zasady organizacji.

Szkolenie ma również charakter ćwiczeniowy. Prowadzone są symulacje mediacji i ćwiczenia związane z kompetencjami nauczycieli pracującymi z sytuacjami  konfliktowymi.

Program

Program szkolenia jest przygotowany w oparciu  w oparciu o wytyczne dotyczące przebiegu procesu mediacji rówieśniczych wskazanymi przez Rzecznika Praw Dziecka oraz w zgodzie ze standardami Polskiego Centrum Mediacji.

 

Szkoleniowcy

Agnieszka Bartosik – mediator sądowy, mediator w sprawach rodzinnych i cywilnych oraz o rozwód i separację. Wpisana na listę stałych mediatorów przy Sądzie Okręgowym w Kaliszu. Właścicielka Kancelarii Mediacyjnej Primum Pactum z siedzibą w Poznaniu i Kaliszu.

Andrzej Bartosik – mediator sądowy, mediator w sprawach rodzinnych i cywilnych oraz o rozwód i separację. Wpisany na listę stałych mediatorów przy Sądzie Okręgowym w Kaliszu. Coach i mentor biznesowy.  Mediator Kancelarii Primum Pactum

Zgodnie z wytycznymi Polskiego Centrum Mediacji pracujemy w parze mediacyjnej, co zapewnia prawidłowy przebieg całego procesu mediacyjnego.

Chcę zamówić szkolenie dla placówki

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani organizacją powyższego szkolenia dla Państwa placówki/szkoły zapraszamy do przesłania zapytania na adres: biuro@primum-pactum.pl 

Prosimy o podanie podstawowych danych:

 • przewidywana liczba uczestników ( w przybliżeniu)
 • miejscowość w jakiej ma się odbyć szkolenie
 • ewentualny preferowany termin szkolenia
 • dane kontaktowe

W ciągu 24 godzin przygotowujemy i przesyłamy ofertę.

Zadaj pytanie

bądź na bieżąco

Dołącz do Newslettera

DOŁĄCZ DO NASZYCH KLIENTÓW, Z KTÓRYMI JESTEŚMY W KONTAKCIE:
  Dlaczego warto zapisać się do Newslettera:

  nie zasypiemy Cię mailami

  otrzymasz od nas wyselekcjonowane informacje o nowych szkoleniach, kierunkach studiów czy warsztatach z zakresu mediacji oraz kompetencji interpersonalnych

  © 2024 PRIMUM-PACTUM. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Projekt zrealizowany przez Tebim.