Kancelaria Mediacyjna Primum-Pactum BARTOSIK & BARTOSIK
×

Mediacje on-line

Mediacja na odległość

Kancelaria Mediacyjna Primum Pactum posiada pracownię przystosowaną do prowadzenia mediacji on-line. Przy użyciu profesjonalnego sprzętu mediacja jest możliwa „bez wychodzenia z domu”.

Dzięki wykorzystaniu Internetu, nie ma już problemu w zorganizowaniu spotkań indywidualnych lub posiedzenia mediacyjnego wspólnego dla stron, które oddalone są od siebie o wiele kilometrów.

Istnieje możliwość przeprowadzenia całego procesu mediacyjnego za pomocą narzędzi komunikacji zdalnej.  Sama procedura i przebieg mediacji nie różnią się od mediacji tradycyjnej organizowanej w siedzibie Kancelarii.  Przy mediacjach zdalnych nadal zatem najpierw prowadzimy spotkania indywidualne wstępne dla każdej ze stron, a następnie sesje mediacyjne wspólne.

 

Mediacje hybrydowe

W niektórych przypadkach stosujemy mediację hybrydową, która polega na tym, iż spotkania indywidualne wstępne odbywają się zdalnie, a sesja mediacyjna wspólna odbywa się już stacjonarnie w jednej z naszych siedzib (Poznań lub Kalisz).

Mediacje hybrydowe są bardziej elastyczne, wymagają bowiem osobistego stawiennictwa stron tylko na posiedzeniu wspólnym. Pozostałe spotkania prowadzone on-line.

Zadaj pytanie

bądź na bieżąco

Dołącz do Newslettera

DOŁĄCZ DO NASZYCH KLIENTÓW, Z KTÓRYMI JESTEŚMY W KONTAKCIE:
    Dlaczego warto zapisać się do Newslettera:

    nie zasypiemy Cię mailami

    otrzymasz od nas wyselekcjonowane informacje o nowych szkoleniach, kierunkach studiów czy warsztatach z zakresu mediacji oraz kompetencji interpersonalnych

    © 2024 PRIMUM-PACTUM. Wszelkie prawa zastrzeżone.
    Projekt zrealizowany przez Tebim.