Kancelaria Mediacyjna Primum-Pactum BARTOSIK & BARTOSIK
×

Wielkopolska Wyższa Szkoła Społeczno – Ekonomiczna w Środzie Wielkopolskiej

wwsseWielkopolska Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej jest uczelnią niepubliczną założoną przez Fundację Edukacja (posiadającą status instytucji pożytku publicznego) na podstawie decyzji Ministra Edukacji Narodowej numer: DSW-3-JP-4001-189/05 z dnia 28.10.2005 roku i wpisaną do rejestru uczelni niepublicznych oraz związków uczelni niepublicznych MNiSW 03.07.2006 r. pod numerem 333.

Uczelnia prowadzi studia  magisterskie, inżynierskie, licencjackie oraz studia podyplomowe w różnych specjalnościach na kierunkach: pedagogika, praca socjalna, ekonomia,  informatyka.

Kadra naukowo – dydaktyczna rekrutuje się z wybitnych przedstawicieli świata nauki oraz uznanych, doświadczonych praktyków. Wszystko to sprawia, ze nasza uczelnia w pełni odpowiada  europejskim standardom kształcenia wyższego.

Jakość WWSSE:

W semestrze letnim roku akademickiego 2013/2014 Wielkopolska Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna w Środzie Wlpk. poddała się kolejnej ocenie merytorycznej jakości kształcenia, przez Kapitułę Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością „Najwyższa Jakość” pod przewodnictwem prof. dr. hab. Wiktora Gabrusewicza.

Ocena ta wieńczona została przyznaniem certyfikatu najwyższa jakość w edukacji, za najwyższą jakość kształcenia oraz profesjonalne zarządzanie organizacją.

W obecnych czasach nie sztuką jest ukończyć studia podyplomowe w określonym kierunku. Najistotniejszy jest świadomy wybór uczelni reprezentującej wysokie standardy, wieloletnie doświadczenie i rozpoznawalność uczelni na lokalnym rynku pracy a także przystępne ceny kształcenia. Wszystkie powyższe argumenty przemawiają za wyborem Wielkopolskiej Wyższej Szkoły Społeczno – Ekonomicznej w Środzie Wielkopolskiej jako doświadczonego i rzetelnego organizatora studiów.

bądź na bieżąco

Dołącz do Newslettera

DOŁĄCZ DO NASZYCH KLIENTÓW, Z KTÓRYMI JESTEŚMY W KONTAKCIE:
    Dlaczego warto zapisać się do Newslettera:

    nie zasypiemy Cię mailami

    otrzymasz od nas wyselekcjonowane informacje o nowych szkoleniach, kierunkach studiów czy warsztatach z zakresu mediacji oraz kompetencji interpersonalnych

    © 2024 PRIMUM-PACTUM. Wszelkie prawa zastrzeżone.
    Projekt zrealizowany przez Tebim.