Kancelaria Mediacyjna Primum-Pactum BARTOSIK & BARTOSIK
×

W czasie spotkań superwizyjnych  pracuje się tylko na treściach, które wnoszą uczestnicy grupy, a prowadzący jest tylko moderatorem dyskusji. Każda osoba jest ekspertem. Superwizje to czas poświęcony skupieniu się nad konkretnym problemem, przypadkiem. Superwizja to wzajemna wymiana doświadczeń, przemyśleń, wspólne zastanawianie się nad źródłami trudności, szukanie istoty problemu, dochodzenie do nowych rozwiązań.

Proponujemy Państwu:

Superwizję indywidualną (indywidualne sesje, gdzie w rozmowę zaangażowane są dwie osoby). Wspólnie omawiane są aspekty superwiziowanego – jego relacje, przeżycia, trudności i zakres pracy.

Superwizję grupową (odbywa się w formie wymiany myśli w kilkuosobowej grupie i superwizora. Uczestnicy spotkania mają możliwość superwizować swoją pracę wykorzystując kompetencje superwizora oraz kompetencje i doświadczenia reszty uczestników.

 • Najbliższa superwizja grupowa : wrzesień 2016
 • Obszar tematyczny:
 1. Jak skutecznie motywować do nauki uczniów słabych. (zapraszamy do zapisów – udział w superwizji jest bezpłatny).

bądź na bieżąco

Dołącz do Newslettera

DOŁĄCZ DO NASZYCH KLIENTÓW, Z KTÓRYMI JESTEŚMY W KONTAKCIE:
  Dlaczego warto zapisać się do Newslettera:

  nie zasypiemy Cię mailami

  otrzymasz od nas wyselekcjonowane informacje o nowych szkoleniach, kierunkach studiów czy warsztatach z zakresu mediacji oraz kompetencji interpersonalnych

  © 2024 PRIMUM-PACTUM. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Projekt zrealizowany przez Tebim.