Kancelaria Mediacyjna Primum-Pactum BARTOSIK & BARTOSIK
×

Ośrodek wsparcia i superwizji Edulabor

Efektem naszego dążenia do rozwoju i w odpowiedzi na wyniki prowadzonych przez nas badań potrzeb klientów jest uruchomienie Ośrodka wsparcia i superwizji Edulabor.

W naszej ofercie znajduje się:
 1. Ośrodek wsparcia i superwizji kadr oświatowych
 2. Ośrodek wsparcia i superwizji dla nauczycieli (ze szczególnym uwzględnieniem nauczycieli pracujących w obszarze pedagogiki specjalnej)
W ramach działania ośrodka zapewniamy:
 1. Specjalistyczne szkolenia i warsztaty skierowane do konkretnych odbiorców. Współpracujemy z ośrodkami na terenie całego kraju i sprowadzamy szkolenia specjalistyczne do naszej siedziby, tak abyście mogli Państwo z nich korzystać bez potrzeby dalekich dojazdów. Współpracujemy ze specjalistami i szkoleniowcami z różnych dziedzin.
 2. Superwizje:
  W czasie spotkań superwizyjnych  pracuje się na treściach, które wnoszą uczestnicy grupy, a prowadzący jest tylko moderatorem dyskusji. Każda osoba jest ekspertem. Superwizje to czas poświęcony skupieniu się nad konkretnym problemem, przypadkiem. Superwizja to wzajemna wymiana doświadczeń, przemyśleń, wspólne zastanawianie się nad źródłami trudności, szukanie istoty problemu, dochodzenie do nowych rozwiązań.

Borykasz się z problemem czy trudnościami w pracy?

Chciałabyś/chciałbyś dowiedzieć się jak rozwiązują go inni nauczyciele?

Chcesz podyskutować i poszukiwać rozwiązań wspólnie z innymi nauczycielami zainteresowanymi tą samą problematyką?

Cenisz sobie wymianę doświadczeń?

Jeśli tak, to zaproponuj nam temat do superwizji (wyślij go za pomocą formularza kontaktowego) – my postaramy się abyś, znalazł się wśród osób tak jak ty poszukujących rozwiązań.

 

 

bądź na bieżąco

Dołącz do Newslettera

DOŁĄCZ DO NASZYCH KLIENTÓW, Z KTÓRYMI JESTEŚMY W KONTAKCIE:
  Dlaczego warto zapisać się do Newslettera:

  nie zasypiemy Cię mailami

  otrzymasz od nas wyselekcjonowane informacje o nowych szkoleniach, kierunkach studiów czy warsztatach z zakresu mediacji oraz kompetencji interpersonalnych

  © 2024 PRIMUM-PACTUM. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Projekt zrealizowany przez Tebim.