Kancelaria Mediacyjna Primum-Pactum BARTOSIK & BARTOSIK
×

Nabór na studia podyplomowe 2020/2021 – informacje organizacyjne

INFORMATOR – ORGANIZACJA STUDIOW PODYPLOMOWYCH NABÓR PAŹDZIERNIK 2020

1. Czas trwania studiów:
3 semestry – dla studiów kwalifikacyjnych w specjalnościach nauczycielskich
2 semestry – dla studiów biznesowych, doskonalących i dla administracji publicznej

Uwaga! Ilość semestrów i długość trwania studiów jest zgodna z obowiązującymi przepisami i spełnia wymogi ustawowe opisane w ustawie z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. 2018 poz. 1668). Studia podyplomowe dla nauczycieli realizowane zgodnie z tymi wymogami umożliwiają uzyskanie kwalifikacji w rozumieniu rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 sierpnia 2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz.U. 2017 poz. 1575, z późn. zm.).

Absolwenci naszych studiów uzyskują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych zgodnie ze wzorem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

2. Oferta kierunków i cennik :

3. Organizacja zjazdów:


INAUGURACJA: 17.10.2020, godz. 10.00


Realizujemy studia w dwóch formułach: blended learning oraz e-learning.

 1. Czym są studia w formie blended learningu?

Wszystkie studia kwalifikacyjne odbywają się zgodnie z wymogami Konstytucji dla Nauki w formie blended learningu.

Oznacza to, że nasi studenci odbywają zjazdy zdalne (on- line), na których realizowane są wykłady.

Ćwiczenia, konwersatoria, warsztaty i część seminariów odbywają się w trakcie zjazdów stacjonarnych. Taki sposób realizacji studiów kwalifikacyjnych gwarantuje nabycie kwalfikacji w zgodzie z regulacjami prawnymi oraz jest bardziej elastyczny i pozwala na korzystanie z nowych technologii kształcenia na odległość.

Studia kwalifikacyjne zakładają również uczenie się od siebie i bardzo ważny kontakt ze specjalistami z ogromnym doświadczeniem zawodowym. Bezpośrednie spotkanie z nimi na zajęciach ćwiczeniowych i czerpanie z ich warsztatu pracy oraz wymiana doświadczeń, to bardzo ważny element studiów kwalifikacyjnych zgodny ze standardami kształcenia MNiSW.

Realizacja studiów w formie blended learningu odbywa się w dwóch formach kształcenia:

 • Zjazdy stacjonarne:  w formie weekendowej (sobota, niedziela lub tylko sobota). Nie ma przewidzianych zjazdów w trakcie ferii czy okresie wakacyjnym, nie prowadzimy zajęć w piątki.
 • Zjazdy zdalne (on- line) – część wykładowa zajęć realizowana jest w formie zdalnej za pomocą profesjonalnej platformy edukacyjnej oraz wykładów prowadzonych on- line na żywo. Uwaga! Zgodnie z wymogami MNiSW zajęcia w formie zdalnej podlegają weryfikacji efektów kształcenia.
  Zgodnie z obowiązującym prawem nauczyciele nie mogą nabywać kwalifikacji podczas studiów realizowanych w całości w formie zdanej (on- line)!
 • Miejsce odbywania się zajęć stacjonarnych: Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Janka Bytnara “Rudego” w Kaliszu, ul. Wodna 11-13.Studenci i słuchacze mają możliwość skorzystania z punktu gastronomicznego serwującego kawę, herbatę, ciasta, sałatki i obiady. Poniżej mapka dojazdu z zaznaczonymi miejscami parkingowymi.

2. Czym są studia w formie e-learningu?

E-learning to realizacja i kontrola procesu nauczania/uczenia się przy pomocy specjalistycznych systemów informatycznych – platformy e-learningowej.

EDULABOR realizuje wybrane kierunki studiów doskonalących w formie e-learningu. Kierunki te zostały starannie wyselekcjonowane, a dobrane narzędzia pozwalają na profesjonalną realizację studiów i kształtowanie pożądanych kompetencji u słuchaczy i studentów.

W trakcie studiów on- line wykorzystujemy miedzy innymi: e- wykłady, e- ćwiczenia, e-ćwiczenia z podziałem na grupy, dynamiczne bazy zapytań, bazy wiedzy, opiekę mentora.

Studia on- line realizowane przez nas są mocno interaktywne i spełniają wymagania współczesnego kształcenia na odległość.

4. Jak się z nami skontaktować:

Wszelkich informacji z przyjemnością udzielą Państwu:

Kierownik Dziekanatu : Irena Tarczyńska
Pracownik Działu Rekrutacji i Obsługi klienta: Joanna Puławska

Adres Biura Rekrutacji/Dziekanatu:

ul. Częstochowska 44

62-800 Kalisz,

Tel. 501 647 336, 884 042 828,

e-mail: biuro@primum-pactum.pl

Godziny otwarcia Biura Rekrutacji:
Poniedziałek: 9.00 – 17.00
Wtorek: nieczynne
Środa: 9.00 – 17.00
Czwartek: 9.00 – 17.00
Piątek: 9.00 – 17.00
W trakcie zjazdów dziekanat uruchamiany jest dla słuchaczy w miejscu odbywania zajęć: sobota, niedziela w godzinach 8.30-13.00

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NAJSZERSZEJ OFERTY STUDIÓW W POŁUDNIOWEJ WIELKOPLSCE!

NASZE 10 LAT DOŚWIADCZENIA TO WASZA PEWNOŚĆ NABYWANYCH KWALIFIKACJI!

bądź na bieżąco

Dołącz do Newslettera

DOŁĄCZ DO NASZYCH KLIENTÓW, Z KTÓRYMI JESTEŚMY W KONTAKCIE:
  Dlaczego warto zapisać się do Newslettera:

  nie zasypiemy Cię mailami

  otrzymasz od nas wyselekcjonowane informacje o nowych szkoleniach, kierunkach studiów czy warsztatach z zakresu mediacji oraz kompetencji interpersonalnych

  © 2024 PRIMUM-PACTUM. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Projekt zrealizowany przez Tebim.