Kancelaria Mediacyjna Primum-Pactum BARTOSIK & BARTOSIK
×

Coaching & mentoring zmian życiowych (Coaching & mentoring life)

Narzędzia i cele

Coaching zmian życiowych koncentruje się na poprawie jakości życia i jest zorientowany na trening rozwoju osobistego. Stanowi wsparcie dla osób, które czują gotowość lub potrzebę do wprowadzenia zmian w swoim życiu. Koncentrujemy się na osiąganiu celów osobistych takich jak: plany życiowe, wizja życia, dbałość o siebie, jakość związku, zdrowie, kreatywność, wolność finansowa i inne.

Life coaching skupia się na jakości życia poprzez rozwiązywanie osobistych problemów i odnajdywanie drogi do osiągnięcia postawionych celów.

Do tego rodzaju coachingu zaliczamy podejście holistyczne (dążenie do wewnętrznej równowagi, spójności klienta i samopoznania) jak bardziej szczegółowe dziedziny coachingu, np.: np. coaching wspierający zdrowie, coaching wspierający relacje partnerskie w związkach czy zmiany postaw życiowych.

Sesje

Liczba sesji: od 3 do 12 (zwykle 2 sesje w miesiącu)

Sesje realizowane

mogą być:

 • w salach coachingowych EDULABOR w Poznaniu
 • w salach coachingowych EDULABOR w Kaliszu

Skontaktuj się z coachem

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani organizacją sesji coachingowych zapraszamy do złożenia zapytania mailowego pod adresem: coaching@primum-pactum.pl

Wszelkich informacji udzielimy również pod numerem 660 760 322 

Zadaj pytanie

bądź na bieżąco

Dołącz do Newslettera

DOŁĄCZ DO NASZYCH KLIENTÓW, Z KTÓRYMI JESTEŚMY W KONTAKCIE:
  Dlaczego warto zapisać się do Newslettera:

  nie zasypiemy Cię mailami

  otrzymasz od nas wyselekcjonowane informacje o nowych szkoleniach, kierunkach studiów czy warsztatach z zakresu mediacji oraz kompetencji interpersonalnych

  Współpracujemy z najlepszymi

  © 2024 PRIMUM-PACTUM. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Projekt zrealizowany przez Tebim.